Brand Wall (бренд волл) виготовлення та оренда

Прес Волл (Press Wall) або Бренд Волл (Brand Wall) – виготовлення стендів, для компаній які цінують свій імідж! Детальніше про ціни

Системи можна використовувати в приміщенні і на вулиці, в дощ і сніг. Сфера застосування: виставки, конференції, спортивні заходи, торговельні центри, промоакції, акції, іміджевий рекламний носій, івент події, урочистоті, фотоконференціі, фотоколл.

Оренда банерних конструкцій Прес Волл (Press Wall) або Бренд Волл (Brand Wall). Банер для фотосесій – стенд для забудови великих просторів, використовується в якості фонового стенду для фотографування, як задник на сцені, під час проведення виступів, на заходах, подіумах, фото стіни, тантамарески, як стіна для брендингу.
Конструкції монтуються професіоналами, можуть бути як стандартних розмірів, так і виготовлені на замовлення будь-якої конфігурації і розміру.
Банерну конструкцію можна взяти в оренду (прокат) на час проведення заходу.
Фахівці нашої компанії виконають повний комплекс послуг для проведення заходу на високому рівні і запропонують оптимальне рішення для Вашого завдання.

Прес Волл (Press Wall) або Бренд Волл (Brand Wall) – універсальні, збірні і мобільні стенди для розміщення інформаційних, брендованих полотен великих форматів, на тлі яких проходять презентації, прес-конференції, інтерв’ю і т.п. Часто використовуються для оформлення інтер’єрів залів прес конференцій, виставок, свят, урочистих подій, ювілеїв і т.д.

Під замовлення виготовлення таких конструкцій необхідних розмірів і форм відбувається протягом декількох днів.

Сюжет, брендинг – виготовляється під Ваш захід. Це може бути фотодрук, повнокольоровий або монохромний широкоформатний друк на банері.

Оренда press wall, так само як і оренда та виготовлення виставкового обладнання інших типів, не вимагає великих вкладень. Області застосування даної конструкції різноманітні. Оскільки суть його – створювати задній фон, він ідеальний для застосування під час:

  • фото-сесій,
  • конференцій,
  • презентацій,
  • виставок,
  • весіль,
  • інших заходів, як світських, так і громадських.

Багато часу виготовлення press wall не займає. Його можна замовити як терміново, так і задовго до події.

Будемо раді співпраці!