Інтер’єрний друк

Можливості сучасного обладнання в галузі друку дозволяє отримувати високоякісний інтер’єрний друк   з високим дозволом і глибокою деталізацією зображень.  Інтер’єрний друк вирізняється серед інших видів широкоформатного друку високою точністю передачі кольорів, природністю отриманого зображення і промальовуванням деталей.

В процесі  інтер’єрного друку використовується екологічна фарба, що є нешкідливою для здоров’я та позбавлена характерного запаху.  Тому можете сміливо використовувати такі зображення в житлових та робочих приміщеннях, де ви проводите багато часу. Інтер’єрний друк дає безмежні можливості для декорування приміщень, які обмежуються лише вашою фантазією. В результаті ви отримаєте абсолютно унікальний інтер’єр чи то то офісу, магазину чи вашого житла тощо.

Інтер’єрний друк – це фотошпалери, наклейки для інтер’єра, стікери, друк на холсті, модульні картини, інтер’єрні банери, друк на оракалі, декорування шаф – купе та інших меблів, міжкімнатних дверей, вікон, вітрин, тогрових площ.

Фотошпалери на замовлення – незамінний інструмент для моделювання простору і оформлення інтер’єру. Вибір зображень, що можна перенести на фотошпалери практично необмежений. Високоякісні матеріали, що використовуються у виробництві  фотошпалер роблять їх зносостійкими, довговічными та беспечними. Фотошпалери — це ідеальний матеріал для реалізації найбільш креативних ідей у дизайні інтер’єру. Детальніше у розділі Фотошпалери

Універсальним способом швидко та не дорого освіжити інтер’єр є наклейки для інтер’єра. За допомогою  таких наклейок можна легко і оригінально прикрасити стіни в квартирі чи  офісі, декорувати  меблі, побутову техніку, дзеркала та скло. Вінілові наклейки для стін дадуть можливість  змінити дизайн приміщень або освіжити їх зовнішній вигляд дрібними чи не зовсім деталями. Ресторани, кафе, салони краси і торгово-розважальні центри використовують вінілові наклейки для інтер’єера, аби створити нову атмосферу, або донести інформацію про акції, нові послуги та знижки.

Друк на полотні (холсті) підходить для яскравих композицій в офісні приміщення, кафе, бари, ресторани. Полотно може служити як картина або репродукція картин відомих світових художників. Або Ви хочете закарбувати приємні спогади у фотографіях і хочете, щоби це було естетично та не банально.

Якщо у Вас скоро весілля і потрібно бездоганно оформити весільний зал, Ви шукаєте надзвичайно оригінальний подарунок для своїх рідних чи друзів, зробили ремонт і хочете цікаво оздобити свою оселю, Ми з радістю допоможемо в цьому.

Інтер’єрний  друк банерів виглядає яскраво та  небанально. Такий банер, що знаходиться
в приміщенні, люди оцінюють з досить близької відстані, тому дуже важливо, аби друк був високої якості. У нас ви можете замовити інтер’єрний друк на банері за приємною ціною, і в результаті ви отримаєте гарний інтер’єрний банер з фотографічною якістю друкуi.

 

Друк на оракалі відкриває для вас безкрайній світ фантазій – зображення, нанесене на клейку плівку можна використовувати для декорування меблів, вікон, дверей, вітрин, та інших гладких поверхонь. Завдяки можливостям, що дає нам друк на оракалі ми можемо перетворити двері в комору на телефонну будку чи книжкові полиці, дверцята шафи – на перехід в країну чудес, або інший вимір, чи на затишну італійську вуличку. Можна затонувати чи заматувати дзеркала, або віконне скло. Фонтазуйте и Ви отримаєте надзвичайний вигляд вашого приміщення. А ми будемо раді вам у цьому допомогти.