Рухомий LED рядок

manikur_fl1Призначення і функціонал світлодіодних рухомих рядків

Рухомий рядок LED – це універсальний вид реклами, що дозволяє швидко донести інформацію до потенційного клієнта і привернути його увагу. З йогодопомогою можна  транслювати як динамічні написи, так і нескладні графічні об’єкти.

Насправді – це електронний пристрій, який відображає текстову і / або графічну інформацію. У найпростішому вигляді текст просто «біжить», рухаючись справа наліво. Поверхня рухомого рядка складається з світлодіодів підвищеної яскравості. Крім звичайного тексту, рядки можуть відображати найпростішу графіку і генерувати різні ефекти на видимій частині тексту, а також відображати GIF анімацію.

У порівнянні зі звичайними рекламними носіями, рухомий рядок має ряд переваг:

– Яскравий текст привертає увагу. Світлодіодний рядок видно як в похмуру дощову погоду, так і в яскравий сонячний день.

– Актуальна інформація про акції та знижки, цікаві новини запрошують потенційних споживачів зайти до вас.

– Використовується прийом, який західні маркетологи називають «тут і зараз». Рекламований об’єкт доступний споживачеві в межах декількох кроків.

     – Це економічний тип реклами. У порівнянні з неоновим підсвічуванням вітрин або лайтбоксами споживання електроенергії у таких вивісок незначне.

– Тривалий термін служби. За оцінками фахівців, світлодіодні рядки можуть працювати цілодобово протягом 8-10 років!

savage_fl1-1Рухомі рядки мають великий вибір вбудованих спецефектів: рух зверху, знизу, праворуч, ліворуч, миттєве, плавне. Поява – по точках, по буквах. Різні варіанти шторок. Регулювання швидкостей руху. Паузи. Автоматична центровка виведеної інформації і т.д. Регулювання яскравості світлодіодів. Можливість використання декількох типів шрифтів. Програма редактор і завантажувач шрифтів дозволяє створювати і редагувати як стандартні, так і будь-які призначені для користувача шрифти, встановлені на вашому комп’ютері.

У складі ПО є вбудований симулятор, що дозволяє подивитися, як набраний текст буде виглядати на табло. Електронний біжучий рядок успішно використовується в різних ТЦ, банках, адміністративних будівлях та громадських місцях. Вуличний LED рядок допоможе вигідно виділити вас на тлі ваших конкурентів.

Кольори світіння світлодіодів в рухомих рядках

Рухомі рядки бувають одноколірними (монохромними) і кольоровими. Монохромні біжучі рядки бувають червоними, білими, зеленими, жовтими, синіми, рожевими. Можливе використання монохромних модулів різного кольору в одному рухомому рядку. Такий рядок буде “комбінований”. Кольорові біжучі рядки здатні відображати всі кольори.

knytd_fl1Способи оновлення інформації

Текст, який відображається рядком, рано чи пізно втрачає свою актуальність, тому його потрібно періодично оновлювати. Процес оновлення полягає в з’єднанні рухоиого рядка з ПК користувача і завантаженні нової інформації. З’єднання можна встановити за допомогою різних інтерфейсів. Наприклад Ethernet або радіоканал (Wi-Fi, GSM-мережа).

 

 

“Всепогодність” рухомих рядків

Світлодіодні табло «рухомий рядок» можуть використовуватися не тільки в приміщеннях, але і на вулиці.

  • Температурний діапазон рядка, що біжить -35 ° C до + 50 ° C
  • Діапазон вологості: 5% -85%
  • Клас захисту модуля: IP65
  • Термін служби: 10 років

 

Для того, щоб протистояти впливу засвічення сонячними променями використовуються більш яскраві світлодіоди: якщо для приміщень яскравість повинна бути одна, то для вуличного варіанту цей показник набагато вище.

Яскравість наших рядків: 9 000 кд / м?

Доведено, що використання рухомих рядків сприяє підвищенню інтересу до компанії з боку покупців. Світлодіодний рядок, що біжить – найбільш ефективний спосіб привернути до себе увагу, потенційних покупців.

Рухомі рядки прослужать дуже довго, а окупляться протягом декількох тижнів!

lotery_fl1Переваги рухомого рядка:

Компактність. Ви можете замовити біжучий рядок будь-якого розміру і кольору. Таким чином, світлодіодне табло ідеально впишеться в загальне дизайнерське рішення приміщення.

Оперативність надання інформації. Ви незалежні від компанії-підрядника, яка може затягнути терміни виготовлення друкованої продукції.

Економія коштів. Одного разу купити рухомий рядок  і вам не треба щоразу витрачатися на розробку макету. Вся інформація змінюється швидко і просто, а головне безкоштовно.

Довговічність. Світлодіоди, які використовуються в монохромних рухомих рядках, мають великий термін служби – до 10 років безперервної трансляції інформації.

Простота управління. Ми надаємо русифіковане програмне забезпечення. Доступний інтерфейс дозволяє самостійно керувати рядком.