Рекламний магніт

До вашої уваги унікальний інструмент реклами:  магнітик.img_7417

Його вартість є настільки доступною, що замовити зможе кожен. Але користь від нього величезна! Адже магнітик на холодильник – це така мила штучка, від якої не відмовиться жодна людина і ваша реклама буде нагадувати про себе щодня кожного разу, коли людина підходить до свого холодильника. А якщо ваш магнітик несе в собі ще якусь функціональну користь, ви заробите ще більше плюсів в очах споживача. Такими є магніти – записники, чи магніти – термометри, магніти – пазли, магніти – закладки, магніт – фото рамка.

Тобто ви вклали в рекламу один раз, а працює така реклама роками.

Рекламні магнітики – це універсальний ключик до серця покупця. Отримавши у подарунок гарний та яскравий магніт, людина отримує позитивні емоції та корисну деталь для інтер’єра своєї оселі. Будьте певні, ви заробите таким чином величезну кількість прихильників вашої справи. І навіть, якщо в даний момент клієнт не має наміру скористатись вашими послугами чи не має потреби в ваших товарах, можна бути абсолютно впевненими, що на момент, коли виникне така потреба – перше, що людина пригадає – магнітик з вашими пропозиціями на своєму холодильнику, який не доведеться шукати.

img_7419Магнітики – пазли вже стали звичним приємним сюрпризом від виробників йогуртів, чи сухих сніданків, а також інших товарів розрахованих на дитячу аудиторію, магнітик – термометр асоціюється з фарм – продукцією у вас є всі шанси зайняти свою нішу в асоціативному ряді споживачів. Це дієвий спосіб збільшити продажі і привернути споживача до себе.

Розкажіть нам особливості вашої діяльності і ми допоможемо створити вам свій незабутній образ в па’мяті  споживача.

Магнітики можуть бути не лише додатком до акційних пропозицій, вони також можуть стати приємним презентом до професійних та інших тематичних свят для ваших партнерів чи постійних клієнтів.

Магнітик стане прекрасною візиткою, яку навряд чи загублять, приміром для кур’єрської служби, таксі чи служби доставки.

Магнітик може стати милим нагадуванням на роки про ваше свято для гостей: на весіллі, дитячому дні народження чи святкуванні Нового року.

Ми пропонуємо:

Плаский магніт

1m 20m 2m

  • Привертає увагу
  • Доброзичливо розташовує до торгову марку
  • Можливість виготовити будь-якої форми і розміру
  • Плоский магніт це рекламний носій який «по кишені» будь-якої компанії
  • Легко можна вкласти з будь-якою продукцією, будь то харчові продукти або напої в пляшках
  • Можна виготовити великим тиражем за лічені дні (5-8 днів)
  • При необхідності контакту з харчовою продукцією кожен окремо плоский магніт вкладають в індивідуальний сертифікований пакет, тим самим магніт чи не порушує необхідних санітарних норм до харчових продуктів.

Ви зможете замовити у нас кілька десятків різних макетів плоского магніту (кількість різних макетів залежить від розміру магніту), а вартість буде як за один тираж 1 виду. Наприклад, 50 різних видів макетів тиражем кожен по 10000шт буде Вам коштувати як 1 тираж 500 000шт (а не як 50 тиражів по 10 000шт). Різниця за ціною дуже відчутна. Після того, як ви назвете передбачуваний розмір магніту наш менеджер відразу, «онлайн» скаже, скільки можна вмістити по максимуму різних макетів на лист.

Магніт з блокнотом

134m 132m 130m

Такий рекламний сувенір активно контактує з клієнтом завдяки корисності його застосування. У блоці блокнота легко можна помістити Вашу пропозицію, побажання, адреси сервісних центрів або магазинів і img_7337навіть нагадування про покупки.

Клієнти розказували, що після підведення результатів проведення рекламної компанії найвиправданіше вкладення грошей було в рекламні магніти з блокнотом. Інші сувеніри, і навіть реклама по телевізору і радіо не дали очікуваного результату.

Якщо Ваша пропозиція вирішує проблеми Вашого клієнта – щасливі обоє.

Магніт – фото рамка

1 2 img122-copy

Такий подарунок, будьте впевнені, непоміченим не залишиться. Будь-господар, захоче помістити кращу зі своїх фотографій, і навколишні будуть звертати увагу на фото і на оригінальну рамку з Вашим лого. При виготовленні важливо пам’ятати, що внутрішню частину можна заповнити або пазл, як зробила ТМ «Локо-моко» або компанія «Тедді клуб», або розмістити плоский магніт при цьому вартість практично не зміниться, тобто внутрішню частину Ви зможете отримати практично безкоштовно.

Термометр на магніті

img_7342Термометр на магніті, або годинник, або будь-яке інше поєднання неважливо, головне, щоб Ваша рекламна акція пройшла успішно. Навіть якщо клієнт відразу не побіжить в магазин купувати Вашу продукцію, то такий сувенір завжди позитивно розташує господаря сувеніра до торгової марки і можливо в майбутньому цей факт зіграє на вашу користь.

Магнітна закладка

img_7366Основна цільова група це люди, які читають книжки, журнали або іншу літературу. Можна Вашу пропозицію виготовити на магнітній закладці і вкласти в журнали або брошури, які видаються і поширюються великими тиражами. Можливо, Ви зможете переконати компанію, яка спеціалізується на випуску подібних журналів безкоштовно вкласти Ваші закладки в свій журнал. Основним переконанням може служити те, що закладка може перебувати всередині журналу в якості сюрпризу, що підвищить інтерес до журналу і це буде вигідно для даної компанії.

 

Ось Ваші вигоди:

  • Ви знайшли ефективний засіб поширення, при цьому заощадивши значну частину грошей на розсилці і можливо упаковці закладок в видання.
  • Вкладаючи закладки в певну тему журналу, Ви зможете заздалегідь знати вік, стиль життя читача і можливо іншу корисну інформацію. Ви зможете випередити Вашого конкурента, знаючи більше інформації про Ваш клієнта.
  • 100% вашу пропозицію буде помічено, і буде приносити користь.

Магнітний пазл

img_7423Їхньою головною перевагою над іншими видами магніту, це можливість виготовлення великих розмірів, чим більше, тим краще.

Звичайно, магнітні пазли, через свої розміри значно дорожче, але і переваги очевидні – чим більше площа, тим більше реклами. Іноді цілу картинку магнітного пазла розбивають на декілька частин і вкладають в різні партії продукції, таким чином – стимулюють збут.

Смоляний магніт

img_7468

Якщо розміри Вашого виробу більше 5х5 см, а Ви хочете основу плоского магніту або магніту з блокнотом залити смолою (для посилення ефекту) і при цьому за меншу вартість – Рекомендуємо покрити смолою невеликий фрагмент або кілька фрагментів розміром 1-2 кв.см. кожен.

Краще сполучення матеріалів досягається, коли смола лягає на матову плівку.

 

Весільні магніти

img313wedding_02 wedding_01

Закатні магніти

rolled_01 rolled_02 rolled_04

Шильда, покрита смолою(наліпка)

2m-1 107m

Магніт ПВХ

wedding_01pvc_03 pvc_04 pvc_05

Двосторонній друк на магніті

img012-copy

Акріловий магніт

acryl_01 acryl_02

Підвіски

img_7358

Значки

znackiii

Для більш детального обговорення замовлення звертайтесь до наших фахівців.