May 3, 2016

О нас

collaboration64Чому варто звернутися саме до нас?
Ми багатогалузеве рекламно-виробниче агентство, що добре орієнтується на ринку рекламних послуг. Наші спеціалісти профілюються  в галузі графічного дизайну, створення сайтів, рекламного супроводу компаній. Ми налагодили співпрацю з найбільшими друкарнями та виробниками реклами за доступними цінами завдяки обсягам замовлень. Користуючись агентськими знижками ми можемо запропонувати Вам рекламу за цінами не вище ринкових, а часом навіть нижче, ніж у багатьох рекламних агентів.

briefcase32Хто ми і що можемо для Вас зробити?

Ми спеціалізуємося на Outdoor Advertising або зовнішній рекламі. Вивіски, зовнішні плакати, рекламні щити, брандмауери, світлові установки, перетяжки, козирки. Крім того, ми займаємося дизайном рекламної продукції – листівок, буклетів, банерів,  створенням недорогих сайтів для бізнесу, і все це можемо виготовити для вас за приємними цінами.
Ми дуже серйозно ставимося до якості наших послуг та дотримання заявлених термінів. Завдяки цьому з часом у нас з’явилась достатня кількість постійних клієнтів, які довіряють  нам з усіх питань в спектрі реклами. Нашими клієнтами переважно є юридичні особи, однак й фізичні особи можуть співпрацювати з нами за однією лише умовою – ціна питання має становити мінімальну суму замовлення.

sale26Чи можна ще дешевше?

Можна, з кожним клієнтом ми знаходимо шляхи вирішення поставлених завдань. Але ви повинні бути готові, що за цю суму доведеться чимось поступитись . А так як реклама – це обличчя вашої компанії, подумайте, чи варто на ньому так сильно економити?

diploma264 (1)Що Ми можемо зробити для молодих компаній?
Ми доволі часто працюємо з молодими компаніями, виконуючи повний комплекс брендування та рекламування. Співпрацю варто розпочати з розробки фірмового стилю та логотипу. Створити дизайн макетів рекламної продукції – листівки, візитівки, комерційну пропозицію. І продумати стратегію поширення інформації на цільову аудиторію. Наступним кроком може стати  створення сучасного сайту з можливістю самостійного оновлення. За Вашого бажання, налаштуємо для вас рекламну кампанію в інтернеті. І порадимо оптимальні види реклами в залежності від напрямку діяльності – зовнішню рекламу, рекламу в транспорті, рекламу на радіо чи в друкованих виданнях. Ми зорієнтуємо Вас у просторі варіантів рекламних пропозицій і зробимо все, щоб заохотити до вас нових клієнтів.

atm64Чи є можливість на місті швидко надрукувати візитівки, листівки, плакати?
Немає. Ми не надаємо послуги оперативної поліграфії в своєму офісі. Це не означає, що ми не можемо зробити для вас листівки або візитівки швидко. Та зазвичай замовлення на друк виконується протягом 1-3 днів після погодження макету. Термін виготовлення залежить від тиражу.

organization48Чому ж краще звернутися до нас, а не у велику друкарню?
Помилково вважати, що якщо у нас немає власного друкарського обладнання, то друк коштує дорожче, ніж в друкарні? Це не так. Серед наших партнерів є декілька великих друкарень, які надають нам хороші знижки на свої послуги, враховуючи обсяги і стабільність наших замовлень. Ми маємо можливість звертатись безпосередньо до менеджерів на виробництві по терміни, спеціальні знижки, рідкісні матеріали, кольоропробу. Наш досвід дозволяє нам звертатись саме до тих компаній, послуги яких оптимально підходять Вам, ми знаємо хто надає якість, дотримується термінів, має високу культуру обслуговування. І Вам не доведеться витрачати час, нерви, гроші і набивати “шишки” при виборі виробника. При цьому завжди стежимо, щоб наші ціни не відрізнялися від ринкових. Ми швидко і якісно створимо макет або адаптуємо ваші ідеї для друку – і це ще одна причина обрати нас. Адже вимогою друкарень є макет  в спеціальному форматі і з відповідними параметрами. Як правило, у великих друкарнях, де опрацьовують оптові замовлення, немає можливості вносити дрібні правки в макет. Звертайтеся до нас, і ви залишитесь задоволеними.

businessman64Чи працюємо ми з фізичними особами?
Переважна кількість наших клієнтів – юридичні особи. Але и працюємо з фізичними особами. Якщо ви фізична особа, то ми можемо створити для вас особистий блог, надрукувати для вас фотокнигу, створити для вас елементи для домашнього дизайну інтер’єру.


diploma132Подайте прайс, будь ласка…!

“Скільки коштує надрукувати візитки? А листівки? А буклети? А зробити стенд? Такий звичайний стенд з прозорими кишеньками? А надрукувати банер? У вас що немає єдиного прайса?”
Прайс у нас є, але це сфера обслуговування, де ціни утворюються з великої кількості умов. Для кожного клієнта ми розраховуємо вартість замовлення окремо. Вартість залежить від маси регулярно мінливих параметрів. Зателефонуйте або напишіть нам, і ми протягом дня розрахуємо вартість на ваше замовлення і дамо відповідь.

Ми завжди думаємо про результат, тому гарантуємо якість своєї продукції і попереджаємо про можливі відхилення від стандартів якості при зниженні цін!
Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання! Звяжіться з нами.assistant32


moneyЗа що ви платите?

З чого утворюється ціна на наші послуги:
Основні три напрямки реклами — це дизайн реклами, виготовлення реклами та розміщення реклами. Один без одного вони не існують!

розміщення зовнішньої реклами

Почнемо з розміщення. Варіанти розміщення: на телебаченні, на радіо,  в журналах, в газетах, на міських зовнішніх банерах, в інтернеті, в транспорті і т. д. можна перелічувати без кінця. І ні для кого не секрет, що за розміщення реклами на телебаченні мусово заплатити великі гроші, адже її побачать тисячі людей!

виготовлення продукції і рекламних конструкцій. Це безпосереднє виробництво рекламних вивісок, банерів, табличок, стендів, стійок, друк листівок, тиражування бізнес-сувенірів — ручок, пакетів, кухлів тощо. І тут вже виникають питання, накшталт, «ця візитівка зовсім проста, чому вона стільки коштує?!». У ціноутворенні грають роль якість матеріалів, метод нанесення зображення і час, необхідний для заключних процедур (фальцювання і брошурування блокнотів, відбір брака серед готової продукції, наклейка плівки на таблички, збирання і кріплення конструкції та інші). Нюансів безліч! Завжди уточнюйте їх, якщо маєте сумніви в відвертості рекламного агента!
Дизайн! Це та сфера реклами, з якою завжди виникає найбільша кількість питань.  Чому це коштує грошей? Уявіть собі, як виглядала б продукція чи інформативна реклама без дизайну? Просто текст на кольоровому тлі, та ще з зображенням на додачу! Дизайн – це стиль, червона нитка вашої реклами, яка робить Вас впізнаваним! Це те, що створює про Вас головне враження! Якщо поставитися до реклами недбало — потенційний клієнт,  абсолютно не додасть значення інформації про Ваш продукт чи послугу. Реклама повинна збуджувати бажання придбати, замовити саме Ваш продукт! І це завдання дизайнера.

дизайн реклами

Купуючи 10 варіантів логотипів за копійки Ви доплачуєте якістю і індивідуальністю. Авторські графічні зображення завжди коштують грошей. Як правило, всі зображення малюються з нуля або ж перетворюються з існуючих кліпартів спеціально під вашу ідею.

Важливо розуміти: все, що ви просите виготовити вимагає початкового відтворення в графічному макеті! До прикладу, потрібен просто кіоск синього кольору під 4 аркуша формату А4. Дизайнеру потрібно виконати просту, але важливу роботу— визначивши точний розмір стенду, намалювати його, розташувати на ньому листи потрібного розміру, вибрати певний колір з тисяч варіантів відтінків, додати ваш логотип і назву, потім перевести це все в криві і тільки потім відправити макет у цех на виробництво.
Сподіваємося, що тепер ви розумієте, дизайн — це важлива стаття витрат, така ж значуща, як виготовлення і розміщення.