ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА

night-sityКожен власник будь-якого виду бізнесу рано чи пізно замислюється про подальшу стратегію розвитку. Думаю всі погодяться, що такий розвиток в сучасному світі абсолютно не можливо собі уявити без добре організованої реклами. Чому? Та тому, що потенційний клієнт в сучасному суспільстві страждає на тотальну зайнятість, йому не вистачає часу досліджувати ринок. Тому Ваша задача, як власника бізнесу, донести до громадськості інформацію про своє існування і про те, що ви несете в світ – про ваш товар або послуги, періодично нагадуючи про себе.

З цим завданням чудово справляється зовнішня реклама. Це один з найпоширеніших, доступних і ефективних видів реклами.

Що хоче отримати від реклами замовник? Основною його метою є досягнення зростання прибутку через збільшення обсягу продажів. Отже, замовнику необхідні нові клієнти. А реклама покликана зробити ті чи інші товари або послуги більш затребуваними і впізнаваними, розбудити у споживача бажання та спонукати до придбання.

Чим же так вигідно відрізняється зовнішня реклама? Звичайно, основною перевагою її є широке охоплення аудиторії. Чим частіше і довше реклама взаємодіє з потенційним клієнтом, тим більший відгук вона дасть. Тому замовлення такої реклами може обмежуватися тільки фінансовими можливостями замовника. Крім того, цей вид реклами має певну гнучкість, завдяки можливості розмістити інформацію про вас в будь-якій точці, і впливати як на суспільство в цілому, так і на його окремих представників. Так, наприклад, реклама про концерт молодіжного музичного виконавця знайде більше відгуку в районі студентських містечок, навчальних закладів.

Зовнішня реклама володіє ще однією перевагою – при відносно невисоких витратах, вона здатна дати дуже високий відгук.

І ще один відчутний плюс зовнішньої реклами – це її різноманітність. Носіїв такої реклами існує незліченна безліч, місця їх розміщення обмежуються тільки вашою фантазією і дозволом місцевої влади.

Клієнти рекламного агентства «MR Group» мають можливість оцінити всі переваги, якими володіє зовнішня реклама у Львові і Україні в цілому.

 

ВИРОБНИЦТВО ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ02-vezdesushaya-reklama

Зовнішня реклама несе текстову, графічну або будь-яку іншу інформацію, що носить рекламний характер, яка розміщується на спеціально встановлених стаціонарних або тимчасових конструкціях, елементах обладнання вулиць, зовнішньої поверхні різних будівель і споруд, транспорті і т.д.

Що мається на увазі у виразі виробництво зовнішньої реклами? Насправді це досить широке поняття, до якого входить цілий комплекс різних напрямків діяльності, таких як

Розробка концепції, дизайн, виготовлення та монтаж

  1. Поліграфічної продукції, що розміщується на носіях зовнішньої реклами;
  2. Всіляких табличок, штендерів (спотикач), покажчиків, інформаційних щитів;
  3. Фасадних елементів – вітрин, вивісок, декоративного освітлення, вхідних груп;
  4. Лайтбоксів (підсвічені рекламні конструкції);
  5. Електрифікованих панно та ін;

Використовувані сьогодні засоби зовнішньої реклами відрізняються різноманіттям форм і видів, але всі вони фактично покликані виконувати одну функцію – залучення уваги потенційних покупців.

Виробництво зовнішньої реклами у Львові, як і по всій Україні, постійно вдосконалюється, але при цьому воно не зводиться до простого створення вуличних перетяжок, щитів або неонових вивісок. У цьому процесі обов’язково повинні брати участь висококваліфіковані та досвідчені фахівці, які відмінно розбираються в своїй справі і мають всю необхідну виробничу базу для втілення в життя замовлень клієнта. Наше рекламне агентство в своїй роботі спирається не тільки на прекрасне знання особливостей і всіх принципів створення максимально ефективної рекламної кампанії, але і враховує особливості психології поведінки людей і дані, отримані після проведення соціологічних досліджень.

РОЗМІЩЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ

Наше рекламне агентство «MR Group» займається розміщенням зовнішньої реклами у Львові і Україні та має достатній досвід, мотивацію і надійних партнерів щоб задовольнити бажання наших замовників і виправдати їх довіру.

Якщо Вам необхідно розмістити ефективну рекламу, наші фахівці обов’язково в цьому допоможуть. Ми займаємося всіма видами «наружки» і готові запропонувати Вам найнеординарніші та цікаві рішення для таких продуктів: вивіски, букви і знаки, широкоформатний друк, штендери, світлові короби, ростові фігури, стенди, таблички, дахові установки, банерна сітка, перетяжки, реклама на лавках, бігборди, реклама на зупинках, брендмауери, прізмавіжн, сітіборди, покажчики, сітілайти, дахові панелі, реклама на асфальті.

Звернувшись в рекламне агентство «MR Group», Ви можете дізнатися про вартість розміщення зовнішньої реклами та отримати інформацію про її виготовлення.

Ви завжди можете розраховувати на те, що зможете отримати:

  • якісну зовнішню рекламу;
  • безліч нових клієнтів;
  • істотне збільшення обсягу продажів.