Виготовлення рекламної продукції

poligrafiyaКомпаніям часто потрібні ефективні способи поділиться інформацією з клієнтами! Ми готові розробити для вас ідею рекламного флаєра, листівки, брошури, інформаційної стійки, стенда або вивіски… Намалюємо, надрукуємо, поширимо — зробимо все, щоб ви були задоволені!

Але давайте вирішимо на місці одне питання. Рекламне агентство — це не друкарня. І тут є для вас як плюси, так і мінуси. Ми, природно думаємо, що плюси значніше мінусів)

У друкарні скупчення техніки, працівників, шум, гам, фарба, папір, картон, всі кудись біжать, горять замовлення, хтось чимось не задоволений, комусь щось треба надрукувати вчора! Та ще стоїть ціла черга до одного єдиного дизайнерові, який власне наймався на роботу, щоб приймати, перевіряти і відправляти на друк макетів. Але доводиться всім все домальовувати і доробляти. Адже люди не знають, що зображення і тексти потрібно здавати в друкарню у встановленому (тільки у встановленому!) графічному форматі. Про креативність дизайну в таких умовах взагалі не йдеться! А буває так: одна друкарня тільки друкує, інша з пластиком працює, третя з банерами, четверта майстерня робить металеві рекламні конструкції. І скрізь потрібно зателефонувати, а іноді і з’їздити забрати продукцію. І, як правило, всі друкарні знаходяться дуже далеко від центру міста, тому як великі орендні площі коштують дорого.

В чому ж тут плюс? Мабуть тільки ціна. У друкарнях і майстерень ціна трохи нижче. І то не завжди! Адже рекламним агентствам будь друкарня робить великі знижки, так як замовлення надходять оптом! Є, звичайно, агентства, які роблять накрутку 100% з розрахунком на те, що середньостатистичний споживач не знає скільки повинен коштувати один буклет при тиражі в 2000 штук! Є навіть такі агентства, які пишуть у себе на сайтах — рекламне агентство повного циклу, адже це звучить так гордо. Хоча фактично ніякої друкарської техніки в наявності немає. Але не будемо про сумне!

Ми — справжнє і чесне рекламне агентство — від слова агент! Ваш агент в світі мільйонів рекламних послуг! Ваш провідник у незрозумілих формулювань — офсет, векторний формат, CMYK, криві, беговка, перфорація і інше і інше. І ми робимо все, щоб вам було по-справжньому вигідно з нами працювати!

Наш офіс знаходиться в центрі міста. Але по дзвінку менеджер готовий приїхати до вас та обговорити планований замовлення. Ми робимо ставку на якість графічного дизайну. При цьому ми не обіцяємо надрукувати що-небудь за 5 хвилин, але те, що виготовимо — буде вартим! При цьому наші ціни ніколи не вище ринкових цін, адже нам дорого вашу довіру.

Отже, ми готові виготовити будь-яку рекламну та поліграфічну продукцію спеціально для вас!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *